0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

KiurLab APC 1L

33,99 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,99 zł

Dostępność: W magazynie ( 17 szt )

Producent: KiurLab

Short Description

APC (All Purpose Cleaner) to uniwersalny środek czyszczący, który znajduje szerokie zastosowanie w auto detailingu. Jest to wielozadaniowy preparat, który może być stosowany do usuwania różnych zabrudzeń z powierzchni wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. APC posiada silne właściwości czyszczące, skutecznie rozpuszcza zabrudzenia różnego pochodzenia. APC marki KiurLab ma formułę koncentratu, w zależności od zastosowania można przygotować słabszą lub mocniejszą miksturę czyszczącą dostosowaną do potrzeb użytkownika.

Pojemność 1L

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Zastosowanie APC w pielęgnacji aut
Uniwersalny preparat czyszczący APC znajduje szerokie zastosowanie w czyszczeniu różnych elementów samochodu. Może być używany do usuwania zabrudzeń z różnych materiałów, takich jak plastik, karoseria, drewno, guma, tkaniny, ekoskóra i wiele innych. Pomaga usunąć przyschnięty brud, kurz, tłuszcz, odciski palców, plamy z jedzenia, napojów czy olejów, przywraca czystość i świeży wygląd czyszczonej powierzchni. Oto kilka typowych przykładów użycia PC w auto detailingu:

Czyszczenie deski rozdzielczej i elementów wnętrza aut – APC można używać do czyszczenia deski rozdzielczej, paneli drzwiowych, konsoli i innych powierzchni plastikowych, z tkanin i z ekoskóry. Aplikowanie preparatu za pomocą pędzelka umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak wnęki wywietrzników, gniazda włączników, krawędzie łączące elementy ruchome oraz gumowe uszczelki.
Czyszczenie tapicerki samochodowej – APC stanowi doskonałe rozwiązanie do czyszczenia tapicerki samochodowej wykonanej z materiałów takich jak tkanina lub ekoskóra. Jego wszechstronne właściwości czyszczące umożliwiają skuteczne usuwanie plam, brudu i nieprzyjemnych zapachów z tapicerki. Dużą zaletą APC przy czyszczeniu tapicerki jest możliwość dostosowania stopnia rozcieńczenia preparatu, aby osiągnąć pożądaną moc czyszczącą. Jest to szczególnie istotne przy delikatnych tkaninach, które są podatne na uszkodzenia. Dzięki temu, można dokładnie dopasować skuteczność czyszczenia do specyfiki tapicerki, zapewniając jej optymalną pielęgnację i czystość. Podczas korzystania z APC do prania powierzchni chłonnych, ze względu na efekt pienienia środka, konieczne jest poświęcenie dodatkowego czasu na dokładne wypłukanie tkaniny.
Czyszczenie wykładzin samochodowych – APC to również skuteczny środek do czyszczenia wykładzin samochodowych. Wykładziny są szczególnie podatne na powstawanie plam, zabrudzenia i intensywną eksploatację. Dzięki doskonałym właściwościom czyszczącym APC skutecznie usuwa plamy po jedzeniu, napojach, błocie i innych substancjach, które mogą zanieczyścić wykładzinę samochodową. Dodatkowo, preparat neutralizuje nieprzyjemne zapachy, które mogą się utrzymywać w wykładzinie, sprawiając, że samochód staje się przyjemniejszy w użytkowaniu.
Mycie kół w samochodzie – uniwersalny środek czyszczący APC znajduje także zastosowanie w czyszczeniu kół samochodowych. Pomaga usunąć z powierzchni felg i opon plamy po oleju, zaschnięte zabrudzenia drogowe, kurz, naleciały pył oraz inne zanieczyszczenia, które mogą negatywnie wpływać na ich wygląd i trwałość.
APC marki KiurLab to wyjątkowy środek czyszczący, opracowany specjalnie po to, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników profesjonalnej chemii stosowanej w auto detailingu. Produkt ten został stworzony z myślą o zapewnieniu doskonałej skuteczności i niezawodności podczas czyszczenia różnych powierzchni samochodowych. Dzięki starannie opracowanej formule, nasz APC potrafi rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy z zabrudzeniami, pozostawiając powierzchnie czyste i lśniące przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka uszkodzenia czyszczonych powierzchni.

Jak używać APC marki KiurLab
Zalecamy dokładne zapoznanie się z instrukcją na opakowaniu. Przestrzeganie tych wskazówek jest kluczowe dla optymalnych rezultatów czyszczenia i minimalizacji niepożądanych skutków. Instrukcja zawiera informacje dotyczące rozcieńczania APC, aplikacji, czasu działania i technik usuwania zabrudzeń. Przestrzeganie zaleceń zapewnia skuteczne czyszczenie i minimalizuje ryzyko uszkodzenia powierzchni.

Zalecenia przed użyciem

 • Upewnij się, że czyszczona powierzchnia jest zimna.
 • Wstrząśnij kilkukrotnie butelką aby wymieszać zawartość.
 • Przygotuj roztwór APC w odpowiednim stężeniu. Przykładowe proporcje:

1:4 – 1:5 – opony oraz felgi
1:5 – 1:10 – tapicerka samochodowa
1:10 – 1:20 – plastiki wewnątrz auta, tapicerka z ekoskóry
1:20 – 1:40 – delikatne elementy, powierzchnie lakierowane lub chromowane

 • Sprawdź wpływ roztworu na czyszczoną powierzchnię poprzez delikatne zaaplikowanie go w niewidocznym miejscu. Ten ostrożny krok pozwoli upewnić się, że roztwór nie spowoduje żadnych niepożądanych skutków, takich jak odbarwienia, matowienie czy uszkodzenia powierzchni.

Sposób użycia APC marki KiurLab

 • Nałóż przygotowany roztwór na mikrofibrę lub pędzelek.
 • Rozprowadź środek na czyszczonej powierzchni, dokładnie go rozpracowując.
 • Usuń brud z powierzchni za pomocą suchej mikrofibry.
 • Powtórz czynności w razie potrzeby.
 • Po zakończeniu czyszczenia, usuń pozostałości APC z powierzchni za pomocą wilgotnej szmatki.

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...