0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

KiurLab Tire Cleaner Tire-X 1L

Normalna cena: 34,99 zł

Special Price 29,74 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 34,99 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: KiurLab

Short Description

Kiurlab TIRE-X to produkt przeznaczony do czyszczenia opon, uszczelek, dywaników gumowych oraz innych powierzchni z gumy. I teraz pewnie zastanawiasz się dlaczego nie możesz użyć dowolnego APC. Jasne że możesz, ale TIRE-X jest bardziej skoncentrowany i posiada dodatki które lepiej wyciągają brud z tej chłonnej powierzchni. Jeżeli jesteś osobom która patrzy na szczegóły, to zdecydowanie potrzebujesz tego produktu, żeby wymienione wcześniej elementy doczyścić i porządnie przygotować do aplikacji odpowiednich preparatów zabezpieczających, tzw: dressingów.

Pojemność 1L + atomizer

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Opinia Pawła MX Nowicki o produkcie:

Porównując TIRE-X z konkurentami z tej kategorii, nie jest on najagresywniejszy. Czy to źle? Nie do końca, jeżeli robisz głównie auta nowe, to nie potrzebujesz najmocniejszych produktów dostępnych na rynku. Zawsze mówię że należy dobierać odpowiednią moc czyszczącą do naszych potrzeb. Pamiętaj że mniejsza moc, to zazwyczaj większe bezpieczeństwo dla innych, sąsiednich powierzchni. Zresztą zobaczcie test porównwaczy, jak wypada na tle konkurencji.

Dlaczego warto stosować tire cleaner do czyszczenia opon?
Opony samochodu są jednym z najbardziej widocznych elementów pojazdu. Czyste, lśniące opony znacząco wpływają na atrakcyjny wygląd samochodu. Ponadto, utrzymanie opon w czystości ma istotne znaczenie dla poprawy bezpieczeństwa podczas jazdy. Czyste opony zapewniają lepszą przyczepność do nawierzchni i wolniejsze zużycie. Dlatego regularne usuwanie brudu z powierzchni opon jest niezwykle ważne. Jednak należy pamiętać, że używanie niewłaściwych środków czyszczących może negatywnie wpływać na właściwości jezdne opony, w niektórych przypadkach mogą one nawet ją uszkodzić. Tire cleaner TIRE-X, marki KiurLab, został specjalnie opracowany, aby skutecznie i bezpiecznie usuwać typowy brud drogowy z opon.

Zalety tire cleanera TIRE-X marki KiurLab

 • głęboko penetruje opony – specjalnie opracowana receptura TIRE-X głęboko penetruje oponę, skutecznie usuwając brud nawet z trudno dostępnych miejsc
 • ma zasadowy odczyn – tire cleaner TIRE-X zapewnia bezpieczne stosowanie do regularnego czyszczenia opon. Dodatkowo, nie wykazuje negatywnego wpływu na elementy podatne na rdzewienie, takie jak np. odsłonięte elementy metalowe układu hamulcowego.
 • skutecznie czyści opony – TIRE-X marki KiurLab skutecznie usuwa uporczywy brud z opon zapewniając im czystość i świeżość
 • poprawia przyczepność dressingów – dzięki głębokiemu przenikaniu w strukturę opony, TIRE-X tworzy idealne podłoże dla dressingów, dzięki czemu uzyskany podczas zabiegu efekt “mokrej opony” utrzymuje się dłużej

Jak używać TIRE-X marki KiurLab
Przed użyciem tire cleanera TIRE-X zalecamy zapoznanie się z instrukcjami produktu, które znajdują się na opakowaniu. Ważne jest dokładne przestrzeganie wskazówek, aby osiągnąć optymalne rezultaty i uniknąć potencjalnych niepożądanych skutków.

Zalecenia przed użyciem

 • Upewnij się, że powierzchnia, którą chcesz czyścić, jest zimna.
 • Przed użyciem energicznie wstrząśnij butelką, aby dokładnie wymieszać zawartość.
 • Przed rozpoczęciem czyszczenia, przetestuj działanie produktu na niewidocznym fragmencie czyszczonej powierzchni, aby upewnić się, że nie spowoduje on niepożądanych skutków.

Sposób użycia TIRE-X marki KiurLab

 • Rozpylaj produkt bezpośrednio na oponę.
 • Rozprowadź preparat po oponie za pomocą pędzla lub szczotki
 • Spłucz oczyszczoną powierzchnię obficie wodą pod ciśnieniem.
 • Jeśli jest to konieczne, powtórz czynności w celu uzyskania pożądanego efektu.

Video

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...