0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Meguiar's Hybrid Ceramic Booster 946ml

249,00 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 249,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Meguiar's

Short Description

Meguiar’s M799 Pro Ceramic Bead Booster to niezwykle wszechstronna, profesjonalna formuła, która może być stosowana na kilka różnych sposobów, w tym: jako konserwer powłok ceramicznych, środek wspomagający osuszenie, wzmocniony quick detailer lub lubrykant do glinki. Jego podstawową funkcją jest działanie jako spray do konserwacji i wzmocnienia powłoki ceramicznej Meguiar’s M788 Ceramic Paint Coating w celu przywrócenia maksymalnej śliskości i właściwości hydrofobowych. Jednak zapewnia również doskonałe rezultaty, gdy jest stosowany jako środek wspomagający osuszenie, quick detailer i lubrykant do glinki.

Pojemność: 946ml

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Użyj skoncentrowanego M799 jako samodzielnego sealanta lub jako produkt do konserwacji M788 (lub innej powłoki ceramicznej/kwarcowej). Rozcieńcz 1 część wody z 3 części M799 do użycia jako lubrykant do glinki, środek wspomagający osuszenie lub jako super quick detailer, który można stosować nawet w pełnym słońcu. Bez względu na to, jak go używasz, możesz być pewien doskonałej trwałości, głębi połysku i gładkości w łatwym w użyciu sprayu. M799 Pro Hybrid Ceramic Bead Booster jest dostępny w opakowaniach 946 ml i 3,8 L.

ZWIĘKSZONY POŁYSK I OCHRONA: sealant w sprayu z technologią Hybrid Ceramic Si02 przywraca powłokom połysk, gładkość i hydrofobowość
WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE: Wszechstronna i rozcieńczalna formuła działa jako sealant w sprayu, quick detailer i lubrykant do glinki
TRWAŁA OCHRONA: Trwała hydrofobowa ochrona na foliach ochronnych, lakierach i powłokach
ŁATWY W UŻYCIU: Wygodny produkt typu spryska i zetrzyj może być użyty nawet w pełnym słońcu
DWA WARIANTY OPAKOWANIA: Dostępne w butelce o pojemności 946 ml lub  3,8L

SPOSÓB UZYCIA: DOBRZE WSTRZĄSNĄĆ. W przypadku stosowania jako sealant najlepiej rozpyl bezpośrednio na ręcznik, a nie na lakier. Jeżeli stosujesz jako quick detailer, środek wspomagający osuszanie lub lubrykant do glinki rozpyl bezpośrednio na lakier.
WSKAZÓWKA: Upewnij się, że używasz świeżych i czystych ręczników z mikrofibry Meguiar’s X2020 Supreme Shine, odwracaj na suchą stronę, aby usunąć produkt.
1. SEALANT: M799 to doskonały samodzielny sealant SiO2 typu „spray-and-wipe“ lub konserwer powłok ceramicznych.  Spryskaj 2-4 razy na złożony ręcznik z mikrofibry X2020 Supreme Shine Microfiber, a następnie wytrzyj panel, aż produkt będzie prawie suchy. Odwróć ręcznik na suchą stronę, aby wykonać ostateczne przetarcie.
2. WZMOCNIONE QUICK DETAILER: Podczas usuwania kurzu, odcisków palców, ptasich odchodów lub innych lekkich zanieczyszczeń należy rozcieńczyć 1: 3 (1 część wody, 3 części produktu), aby uzyskać maksymalną śliskość, jednocześnie zapewniając znaczną ochronę. Jeśli pojawią się smugi, spryskaj produkt bezpośrednio na ręcznik, aby uzyskać ostatnie przejście.
3. LUBRYKANT DO GLINKI: Po rozcieńczeniu 1: 3 M799 jest bardzo śliskim lubrykantem, który działa zarówno z tradycyjną profesjonalną glinką C2000 / C2100, jak i glinką syntetyczną. Rozpylić dużą ilość produktu na powierzchnię i bezpośrednio na glinkę. Dla utrzymania śliskości spryskaj produkt w razie potrzeby. Po skończeniu panelu wytrzyj do sucha.
4. ŚRODEK WSPOMAGAJĄCY OSUSZENE: Aby uzyskać maksymalną śliskość, używaj w proporcji 1:3. Spryskaj M799 bezpośrednio na mokry panel i przystąp do wytarcia panelu do sucha ręcznikiem z mikrofibry. Unikaj stosowania bezpośrednio na szkle, ponieważ mogą powstać smugi. 
UWAGA: M799 posiada unikalną technologię samopoziomowania – jeśli bezpośrednio po ostatnim wytarciu pozostanie niewielkie zamglenie lub film, nie przejmuj się. Odczekaj 15 minut, aż produkt samoczynnie się wypoziomuje, maksymalizując połysk i ochronę. Produkt w pełni utwardza się w ciągu 24 godzin. M799 NIE zaleca się stosować w warsztatach blacharsko-lakierniczych, ale jest bezpieczny dla lakieru, powłok ceramicznych, samochodowych folii ochronnych oraz matowych lakierów.

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...