0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Optimum Power Clean 500ml APC

80,66 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 80,66 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: OPT Optimum

Short Description

Optimum Power Clean czyli all purpose cleaner. Wielo zadaniowy, zasadowy preparat czyszczący do różnych powierzchni. Biorąc do testów kolejne APC nigdy nie spodziewamy się niczego wyjątkowego. Głównie są to różnice w mocy czyszczącej oraz mniej lub bardziej drażniącym zapachu. Power Clean zaskoczył nas bardzo pozytywnie. Produkt bardzo dobrze poradził sobie z zabrudzeniami w komorze silnika, wnękach drzwi, nadkolach, felgach, a nawet na powierzchniach gumowych, w szczególności oponach. Jego moc jest na tyle duża, że większości przypadków radzi sobie nawet bezdotykowo. Power Clean spodobał nam się również podczas czyszczenia padów. Warto spryskać nim pady przed czyszczeniem w pad washerze lub przed praniem, w celu dokładnego ściągnięcia urobku po polerowaniu. Jedyny minus to trochę duszący zapach.

Pojemność 500ml + atomizer

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

  • Mycie silnika, wnęk drzwi, nadkoli, felg, opon, detali, robaków 1:1 1:3 lub 1:5 (w tym przypadku polecamy spróbować aplikację z pianownicy, co wydłuży czas działania produktu, a także i jego możliwości penetrujące brud)
  • Roztwór do spryskiwania padów przed czyszczeniem 1:10
  • Czyszczenie wnętrza 1:5 - 1:20 w zależności od zabrudzeń
  • Pranie mikrofibr w pralce 1:1. Na całą pralkę wlać roztwór 125ml Power Clean + 125ml wody.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...