0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Sonax ProfiLine Perfect Finish 1L Pasta polerska

245,00 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 245,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 8 szt )

Producent: Sonax

Short Description

Sonax Perfect Finish to wykończeniowa pasta polerska o bardzo szybkim rozpadzie ścierniwa. Daje nam to możliwość krótkiej i treściwej pracy. Mimo że jest to pasta wykończeniowa, to w pierwszej fazie polerowania posiada spore właściwości polerujące, dzięki czemu możemy używać ją również do polerowania one-step. Producent dedykuje ją do pracy na maszynach rotacyjnych, natomiast my uwielbiamy ją również na maszynach Dual-Action. Dodatkowe zaleta pasty to brak pylenia oraz brak nieprzyjemnego zapachu rozpuszczalników który często możemy wyczuć w pastach polerskich. To wszystko zapewnia nam czystą, szybką i bardzo przyjemną pracę.

Pojemność 1L

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

 • Przy maszynie Dual-Action zalecamy średniej twardości gąbki (żółty NAT, zielony Sonax)
 • Zaimpregnuj pad, a następnie nanieś 2 groszki pasty
 • Rozprowadź pastę na 2 biegu na powierzchni wielkości 4 średnice pada x 4 średnice pada
 • Ustaw bieg 2,5 lub 3, daj średni docisk (tak żeby nie zatrzymać ruchu rotacyjnego maszyny) i wykonaj 2-3 przejazdy
 • Następnie ustaw bieg 3 lub 3,5 (przy gąbkach otwarto komórkowych, w zależności od maszyny można próbować nawet 4-5 bieg). Zmniejsz docisk (tylko ciężar dłoni) i wykonaj 3-4 przejazdy.
 • Po zakończonej pracy wypoleruj nadmiar pasty za pomocą czystej i dobrej jakości mikrofibry. W ramach inspekcji lakieru przemyj go alkoholem izopropylowym lub dedykowanym preparatem.
 • Polerując na maszynie rotacyjnej praca wygląda bardzo podobnie. Warto jednak wykorzystać miękkie, czarne gąbki, chociaż na niektórych lakierach można spróbować również tych o średniej twardości (zielony Sonax). Ilości przejazdów oraz docisk jak na maszynie DA, natomiast obroty odpowiednio w pierwszej fazie 800, a w drugiej fazie 1000-1200.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...