0 produkt(y) - 0,00 zł

Producent: #Labocosmetica

Od 1965 roku Mafra z ogromną pasją dąży do ochrony międzynarodowego dziedzictwa motoryzacyjnego, dzięki zastosowaniu włoskiej ekspresji w kosmetykach samochodowych.

Historia marki Mafra sięga połowy lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku, kiedy przedsiębiorczy instynkt jej założyciela, Gianfranco Mattioli, podpowiedział mu, aby przenieść podejście z kosmetyków dla ludzi na zupełnie nową dziedzinę: tak narodziło się słynne hasło „kosmetyki dla Twojego samochodu”.

Kiedyś nazywano to kosmetyką, a dziś detailingiem.

Właśnie dlatego, na podstawie tego spostrzeżenia i ponad pół wieku później, jego potomkowie stworzyli linię #Labocosmetica: skoncentrowaną na technologii, innowacji i tradycji dedykowaną tym, którzy wymagają odpowiedniej pielęgnacji swojego samochodu.

Produkty są opracowywane w laboratoriach badawczo-rozwojowych firmy i produkowane we Włoszech. Ścisła współpraca z profesjonalnymi detailerami pozwoliła na stworzenie asortymentu, który optymalizuje każdy z pięciu procesów detailingu: mycie, dekontaminację, polerowanie, zabezpieczenie i konserwację.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę środków od #Labocosmetica. Znajdziesz u nas produkty do pielęgnacji karoserii, szyb, felg, opon i wszystkich elementów wnętrza. Spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

 

na stronę
Ustaw kierunek rosnący

8 produkt(ów)

na stronę
Ustaw kierunek rosnący

8 produkt(ów)