0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Revive Fallout Remover 1L Preparat do usuwania zanieczyszczeń metalicznych

Normalna cena: 112,50 zł

Special Price 84,38 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 112,50 zł

Dostępność: W magazynie ( 10 szt )

Producent: Revive

Short Description

Revive Fallout Remover deironizer czyli popularnie zwana krwawa felga. Produkt reagując z opiłkami metalu wchodzi w reakcję i barwi się na czerwono. Odpowiedni zarówno do mycia felg, jak również do oczyszczenia całego lakieru. Tego typu produktów jest już dużo na rynku, ale co wyróżnia Revive? Odpowiednia konsystencja, czyli nie jest rzadki i nie spływa zbyt szybko, ale nie jest też żelem który wymaga rozkładania za pomocą aplikatora, czy pędzla. Co najważniejsze, nie chce powiedzieć że produkt nie śmierdzi, ale naprawdę udało się zminimalizować ten nieprzyjemny zapach ulatniający się z deironizerów.

Pojemność: 1L + atomizer

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

  • Zalecamy umyć powierzchnię pianą aktywną lub innym preparatem do mycia wstępnego, aby usunąć luźny brud
  • Spryskaj czyszczoną powierzchnię i pozostaw na kilka minut. Kiedy obszar zacznie krwawić i zmieni kolor na ciemnofioletowy, spłucz obficie wodą.
  • W przypadku większych zabrudzeń, możesz wzruszyć brud za pomocą miękkiego pędzelka lub gąbki
  • UWAGA: nie nakładać na ciepłe powierzchnie, w bezpośrednim świetle słonecznym, lub w temperaturach poniżej 0 stopni Celsjusza. Zawsze upewnij się, że pozostałości produktu zostały dokładnie spłukane i nie pozwól, aby roztwór wysechł na powierzchni. Zaleca się użycie rękawiczek podczas pracy z tym produktem. Zawsze powinien być używany w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...