0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Revive Luxury Shampoo 500ml Szampon do mycia ręcznego

Normalna cena: 73,50 zł

Special Price 55,13 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 73,50 zł

Dostępność: W magazynie ( 6 szt )

Producent: Revive

Short Description

Revive Luxury Shampoo to szampon do ręcznego mycia samochodu o neutralnym pH. Myślę że ten szampon może mieć tyle samo fanów co przeciwników. Oczywiście jest bezpieczny dla powłok, sealantów i wosków. Jest bardzo skoncentrowany ponieważ zalecana dawka to jedynie około 20ml na 10L wody. Piana w początkowej fazie dosyć obfita, ale też szybko gaśnie. Dla mnie jest to zaleta ponieważ późniejsze spłukiwanie jest łatwiejsze i szybsze, a ponad to myjąc przy wyższej temperaturze lub wietrze, wysychający szampon nie zostawi niebezpiecznych wżerów które mogą tworzyć się od utrzymującej się na powierzchni piany. Odczuwalny jest bardzo dobry poślizg podczas mycia. Całość dopełnia rewelacyjny zapach arbuza, ale nie nachalny, nie przesadzony.

Pojemność: 500ml

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

  • Dodaj odpowiednią ilość szamponu do wody do mycia i zamieszaj. Przygotowany roztwór zalecamy spienić za pomocą myjki wysokociśnieniowej.
  • Do ogólnego czyszczenia zalecany jest stosunek rozcieńczenia 1:650 (20ml na 13L wody). W przypadku lżejszego czyszczenia rozcieńczenie do 1:2000 (5ml na 10L wody).
  • Umyj pojazd od góry do dołu, używając czystej rękawicy lub gąbki do mycia.
  • Po całkowitym umyciu spłucz go wodą pod ciśnieniem i osusz ręcznikiem z mikrofibry
  • Uwaga: Nie pozostawiaj do wyschnięcia na powierzchni pojazdu, nie myj pojazdów w bezpośrednim świetle słonecznym i zawsze spłukuj dużą ilością wody.

Video

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...