0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Scangrip I-Match 3 latarka czołowa

399,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 1 szt )

Producent: Scangrip

Short Description

Ładowalna i doskonała latarka czołowa do wszelkich prac związanych z detalami

Wyposażona w najnowszą technologię COB LED, latarka czołowa I-MATCH 3 zapewnia niezwykle silne oświetlenie, rozprowadzając równomierne światło do maksimum i rozjaśniając całe pole widzenia.

W porównaniu z poprzednim modelem, nowy I-MATCH 3 posiada funkcję ALL DAYLIGHT, oferując 5 różnych temperatur barwowych w zależności od rodzaju wykonywanej pracy. Posiada również funkcję bezstopniowego ściemniania, umożliwiającą łatwą regulację strumienia świetlnego w zakresie od 10% do 100%.

Został ulepszony ze 160 lumenów do 250 lumenów i jest najlepszym narzędziem zapewniającym oświetlenie bez użycia rąk podczas wykonywania wszelkich prac związanych z detalami lub dopasowywaniem kolorów. W trybie czujnika światło można łatwo włączyć/wyłączyć, machając ręką przed lampą - nawet w rękawiczkach.

Opis

Szczegóły

Latarka czołowa I-MATCH 3 jest wyposażona w najnowszą technologię akumulatorów, a jako opcjonalne akcesorium można używać SCANGRIP POWER BANK 03.5782 w celu wydłużenia czasu pracy. Po prostu przymocuj powerbank do pałąka za pomocą dołączonego elastycznego uchwytu na klips i podłącz kabel do latarki.

Solidny i elegancki I-MATCH 3 jest zarówno pyło- i wodoodporny (IP65), a jego waga wynosi zaledwie 100 g.
Dlaczego powinieneś wybrać I-MATCH 3?

  • Ładowalna latarka czołowa, która rozjaśnia całe pole widzenia
  • Funkcja ALL DAYLIGHT z 5 temperaturami barwowymi
  • Wyposażony w tryb czujnika ułatwiający włączanie/wyłączanie światła
  • Funkcja bezstopniowego ściemniacza w zakresie od 10% do 100%
  • Pyło- i wodoodporność, IP65
  • Niska waga tylko 100 gBędąc najbardziej wszechstronnym i wyrafinowanym tego rodzaju na świecie, rozwiązania oświetleniowe dla przemysłu malarskiego są przeznaczone do dopasowywania kolorów, tworzenia detali i ogólnych prac malarskich i można je stosować wszędzie tam, gdzie pomalowana powierzchnia wymaga kontroli.
CRI+ dla dokładnego dopasowania kolorów

W naszych rozwiązaniach oświetleniowych dla branży lakierniczej korzystamy z terminu CRI+ zdefiniowanego jako średnia ze wszystkich 15 wartości R. Jest to jedyna prawidłowa definicja wartości CRI, która służy do dokładnego i niezawodnego rozpoznawania kolorów.

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...