0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Soft99 Hydro Gloss Wax 150g Scratch Removal Type

Normalna cena: 112,50 zł

Special Price 95,63 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 112,50 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Soft99

Short Description

Soft99 Hydro Gloss Wax Scratch Removal Type to wosk pozbawiony rozpuszczalników które mogłyby uszkodzić powłokę kwarcową lub ceramiczną. Soft99 zrobił tym samym ukłon w stronę pajonatów którzy chcą mieć dobrze zabezpieczony lakier, a jednocześnie nie mogą powstrzymać się od regularnego woskowania swojego auta. Oczywiście można go aplikować również na oczyszczony lakier. Wosk ma konsystencję puddingu, a aplikacja jest dla mnie czystą przyjemnością i sprawia dużo frajdy. W serii Hydro Gloss występują trzy woski. Sctrach Removal Type daje efekt mocno hydrofobowy, tak jak Water Reppelent Type. Jednak ma więcej właściwości wypełniających oraz odrobinę właściwości ściernych, co pozwoli usunąć bardzo drobne mikro ryski na lakierze lub powłoce.

Pojemność 150g + mikrofibra

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

  • Lakier musi być oczywiście umyty. Jeżeli nie ma powłoki, a jest mocno zanieczyszczony, zalecamy przeprowadzić proces oczyszczenia chemicznego oraz glinkowanie.
  • Nanieś niewielką ilość wosku na dołączoną mikrofibrę. Tak, tym razem mikrofibra, a nie aplikator :) Rozpocznij rozprowadzać wosk kolistymi ruchami, a po chwili możesz przejść do pracy ruchami prostymi.
  • Wosk w jednym kroku jest aplikowany i docierany. Widać w trakcie pracy jak w pełni odparowuje. Aplikacja jest dziecinnie prosta.
  • Jeżeli mikrofibra będzie już mocno nasączona, to możesz dla pewności przetrzeć powierzchnię lakieru drugą, czystą mikrofibrą.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...