0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Sonax Profiline CC EVO - Zestaw do ceramicznej ochrony lakieru

Normalna cena: 549,00 zł

Special Price 466,65 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 549,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 1 szt )

Producent: Sonax

Short Description

Sonax Profiline Ceramic Coating CC EVO to kompletny zestaw potrzebny do aplikacji długotrwałego zabezpieczenia ceramicznego. Zestaw zawiera dwie powłoki ceramiczne - BaseCoat Evo i GlossCoat Evo, podstawowy środek do czyszczenia i odtłuszczania lakieru - Prepare, a także trzy aplikatory. Podobnie jak lakier samochodowy, BaseCoat Evo i GlossCoat Evo składają się z sieci polimerowej, różnych ciekłych żywic na bazie krzemu i węgla oraz środków wiążących zawieszonych w rozpuszczalnikach. Nasze pierwsze wrażenia dotyczące powłoki EVO są bardzo pozytywne. Już na samym początku zaskoczyła nas łatwość aplikacji zarówno powłoki bazowej, jak i hydrofobowej. Śmiało stwierdzamy że poradzi sobie z nią nawet dziecko. Dodatkowo otrzymujemy bardzo fajne przyciemnienie które dobrze znamy z wosków, a nie zawsze jest to widoczne przy powłokach. Całość dopełnia świetna szklistość oraz dobra śliskość. Efekt hydrofobowy ucieka w lekką taflę, dzięki czemu mycie i osuszanie staje się dużo łatwiejsze.

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

Powierzchnia musi być umyta i wypolerowana za pomocą maszyny polerskiej. Bezpośrednio przed aplikacją musi być absolutnie czyste. W tym celu nanieść niewielką ilość Prepare na ściereczkę z mikrofibry i dokładnie przetrzyj wszystkie powierzchnie które mają być zabezpieczone

Krok 1

Nanieś niewielką ilość BaseCoat na jasną stronę aplikatora i nakładaj przemiennie w pionie i poziomie aby dokładnie pokryć całą powierzchnię. Pozostaw na chwilę do odparowania (pojawi się tęcza), a następnie delikatnie przetrzyj powierzchnię ściereczką z mikrofibry, tak aby uzyskać gładkie wykończenie. Następnie przejdź do kolejnego fragmentu. Zawsze nanoś w taki sposób aby obszary aplikacji zazębiały się. Po zabezpieczeniu całej powierzchni sprawdź wizualnie dokładność aplikacji i w razie potrzeby natychmiast usuń wszelkie nieprawidłowości. Po aplikacji BaseCoat należy odczekać minimum 1 godzinę aby proces sieciowania mógł się zakończyć. Przez ten czas powierzchnia nie może być dotykana ani mieć kontaktu z wodą.

Krok 2

Nanieś kilka kropli GlossCoat na jasną stronę nowego aplikatora i nałóż cienką warstwę na lakier. Produkt powinien odparowywać przez 5-10 minut, następnie należy zetrzeć nadmiar za pomocą delikatnej mikrofibry. Warto jeszcze dopolerować powierzchnię drugą, czystą mikrofibrą. Nakładaj w ten sam sposób na cały pojazd jak w kroku pierwszym. Następnie poczekaj co najmniej 4 godziny w celu całkowitego utworzenia się powłoki. W tym czasie zabezpieczona powierzchnia nie może być dotykana ani mieć kontaktu z wodą. Na koniec przeprowadź inspekcję pojazdu. UWAGA! Jeśli aplikator zacznie twardnieć podczas nakładania GlossCoat, należy wymienić go na zapasowy, który został dołączony do zestawu.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...