0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Daytona Speed Master Wheel Brush Szczotka do felg

149,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 149,90 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Short Description

Szczotka Daytona Speed Master Wheel Brush jest ulubionym przez detailerów narzędziem do czyszczenia kół. Włosie z nylonu/nylexu jest bezpieczne dla czyszczonej powierzchni, a zarazem odporne nawet na mocną chemię. Trwała i poręczna. Dociera tam gdzie nie dotrze żadna inna szczotka.

Długość: 45cm

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Recenzje

1 produkt(ów)

Przemysław 258/09/2021 16/09/202108:40
  • dłużej niż 3 lat
Droga, ale warta swojej ceny
Szczotka bardzo dobrze wykonana. Druciany trzpień zabezpieczony plastikową/ gumową otuliną, aby nie porysować felgi. Włosie bardzo delikatne. Nie ma szans, by zarysować felgę wstępnie prawidłowo przygotowaną do mechanicznego czyszczenia.
Drut jest dość elastyczny, więc szczotka poddaje się i ugina pod nawet niedużym naciskiem. Należy uważać na strzepywanie po wypłukaniu w wiadrze. Potrafi się dość łatwo wygiąć tuż przy rękojeści. Obawiam się, że takie częste wyginanie się jej w tym miejscu może bardzo osłabić i tak przecież już niedużą sztywność drutu.
  • - jakość wykonania i bezpieczeństwo użycia
    - idealny balans pomiędzy sztywnością, a delikatnością włosia
  • - wrażenie zbyt miękkiego drutu, do którego przytwierdzone jest włosie, co może (aczkolwiek nie musi) doprowadzić do uszkodzenia i zbyt łatwego wyginania się szczotki w długiej perspektywie
1
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
    Please, wait...