0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Tenzi Top Glass Płyn do mycia szyb 10L

99,99 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 99,99 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Tenzi

Short Description

Tenzi Top Glass to gotowy do użycia preparat do mycia szyb, lusterek oraz innych powierzchni szklanych w samochodach, jak również w domach i biurach. Tani, jednak sprawdzony i bardzo lubiany przez nas oraz naszych wielu klientów płyn do szyb. Top Glass charakteryzuje się wolnym parowaniem, dzięki czemu mamy czas na spokojne mycie, nawet przy dużych powierzchniach. Z Top Glass zapomnisz o problemach ze smużeniem. Co ciekawe, aplikując odpowiednią ilość oraz wykorzystując dobrej jakości mikrofibry, nie wymaga ponownego docierania.

Pojemność 10L

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

 • Top Glass możesz wykorzystać na dwa sposoby
 • Pierwszy to aplikacja bezpośrednio na szkło. Jedno pryśnięcie wystarczy na boczną szybę. Pamiętaj żeby pryskać delikatnie, aby uniknąć zbyt dużego rozbryzgu. Nie chcemy przecież żeby produkt znalazł się na lakierze lub elementach plastikowych, które przed chwilą czyściłeś.
 • Rozpocznij czyszczenie za pomocą mikrofibry o strukturze waflowej do momentu, aż produkt zacznie odparowywać.
 • Przy odpowiedniej ilości płynu i czystości mikrofibry nie musisz wykonywać ponownego dotarcia. Jeżeli zauważysz drobne niedociągnięcia, dotrzyj powierzchnię drugą, suchą mikrofibrą. W tym przypadku zalecamy mikrofibrę o strukturze waflowej lub gładką.
 • Jeżeli czyścisz małe powierzchnie, przy których ciężko uniknąć rozbryzgu na sąsiednie elementy, zalecamy spryskanie Top Glass'em mikrofibry o strukturze waflowej.
 • Następnie wyczyść powierzchnię.
 • Na koniec wypoleruj powierzchnię za pomocą drugiej, suchej mikrofibry o strukturze waflowej lub gładkiej.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...