0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Tevo Berry Coat 500ml Preparat wirusobójczy

Normalna cena: 147,00 zł

Special Price 100,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 54 szt )

Producent: Tevo

Short Description

Tevo BerryC to płyn przeznaczony do dezynfekcji powierzchni niemających kontaktu z żywnością. Produkt wykazuje działanie wirusobójcze wobec koronowirusów ludzkich oraz innych wirusów otoczkowych. Może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, fabrycznych, użyteczności publicznej takich jak: hotele, banki, sklepy oraz placówki służby zdrowia. Numer pozwolenia na obrót: 8262/20. UWAGA! Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pojemność 500ml + atomizer

Darmowa dostawa od 100zł - cennik wysyłek

Opis

Szczegóły

Wszyscy wiemy jak ważna w dzisiejszych czasach jest dezynfekcja powierzchni. Myśleliście o tym, żeby zrobić to raz, a dobrze?

Nano-powłoka wirusobójcza BerryC w sposób ciągły eliminuje patogen bakterii i wirusów do 28 dni za pomocą tylko jednego spryskania powierzchni. BerryC to płyn przeznaczony do dezynfekcji powierzchni niemających kontaktu z żywnością. Produkt wykazuje działanie wirusobójcze wobec koronawirusów ludzkich oraz innych wirusów otoczkowych.

BerryC to bardzo wydajny produkt dzięki zaawansowanej technologii – opakowanie 20l , starczy na dużo dłuższy czas niż 200l standardowego płynu do dezynfekcji opartego na alkoholu. Z opakowania 20l zabezpieczymy 2000 m2. Oznacza to, że z jednego kanistra preparatu, tylko za jedną aplikacją, jesteśmy w stanie zabezpieczyć przed wirusami i zarazkami około 1300 biurek, 240 000 klamek, 160 000 telefonów lub 520 wnętrz samochodów na okres AŻ 4 tygodni!

Alkoholowe preparaty fatalnie oddziałują na elektronikę, meble, tapicerki skórzane, elementy plastikowe itp. Nasz preparat, który nie zawiera alkoholu, jest dla tych powierzchni bezpieczny. Nie trzeba go używać co kilka minut, jak produkty alkoholowe, wystarczy użyć raz na 28 dni. Działanie zostało potwierdzone badaniami renomowanych, międzynarodowych instytutów badawczych oraz Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Nr pozwolenia na obrót 8262/20

Substancja czynna: Czwartorzędowe związki amoniowe, benzylo-C12-18-alkilodi metylowe, sole z 1,1-ditlenkiem 1,2-benzizotiazol-3(2H)- onu (1:1) (ADBAS) (2g/l)

Sposób użytkowania:

    Przed użyciem wstrząsnąć
    Spryskać równomiernie i dokładnie powierzchnię
    Pozostawić na minimum 1 minutę
    Przetrzeć jeżeli jest potrzeba

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Nie wdychać mgły/par/rozpylonej cieczy. Nie połykać

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Dalej płukać.

W  przypadku złego samopoczucia zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy zasięgnąć porady lekarza.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...