0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Ultracoat Tar & Glue Remover 500ml Preparat do usuwania smoły

39,99 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 39,99 zł

Dostępność: W magazynie ( 18 szt )

Producent: Ultracoat

Short Description

Ultracoat Tar & Glue Remover to wolno parujący preparat do usuwania smoły z powierzchni lakieru, felg, oraz plastikowych nadkoli. Preparat jest w pełni bezpieczny dla powłok kwarcowych oraz innych półpermanentnych zabezpieczeń. Dzięki temu polecamy go nie tylko do oczyszczenia lakieru przed polerowaniem i aplikacją zabezpieczeń, ale również jako jeden z elementów odetkania powłok. Produkt potrzebuje kilka minut na rozpuszczenie smoły, a spowodowane jest to wolnym parowaniem, co w przypadku dekontaminacji lakieru jest dla nas ogromną zaletą, szczególnie w okresie letnim.

Pojemność 500ml + atomizer

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

  • Powierzchnia lakieru powinna być względnie czysta. Nie może być widocznego piasku ponieważ preparat nie będzie działał skutecznie na zabrudzenia smoliste.
  • Spryskaj obficie powierzchnię od dołu do góry. Boczne powierzchnie samochodu od samego dołu, do lini klamek oraz tylną klapę i zderzak.
  • Unikaj aplikacji produktu na niektóre rodzaje nielakierowanych tworzyw sztucznych, np.ramki tablicy rejestracyjnej
  • W zależnosci od temperatury pozostaw produkt na 2-4 minuty
  • Z kropek smoły będzie leciała brązowa strużka. Jeżeli nie zdąrzy rozpuścić wszystkiego, dopryskaj produkt i pozostaw na kolejne 2-4 minuty.
  • Następnie przykryj powierzchnię pianą i spłucz pod ciśnieniem. Możesz rownież spłukać czystą wodą, ale dzięki użyciu piany lepiej rozpuścisz resztę zanieczyszczeń i wykonasz od razu mycie wstępne.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...