0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

ADBL Doctor duża torba na kosmetyki

399,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 399,90 zł

Dostępność: W magazynie ( 2 szt )

Producent: ADBL

Short Description

ADBL Doctor to propozycja dla wymagających użytkowników. Zmieszczą się w niej wszystkie kosmetyki z arsenału, akcesoria, fibry czy nawet duże maszyny polerskie wraz z padami i pastami. Dzięki modularnym przegródkom możemy dowolnie aranżować wnętrze torby zależnie od potrzeb. Stalowa rama, niespotykana do tej pory w torbach detailingowych, gwarantuje bezpieczeństwo transportowanych wewnątrz rzeczy. Uchwyt z gąbki oraz pasek docenią detailerzy którzy wykonują usługi mobilne oraz wymagają by produkt użytkowało się wygodnie. ADBL DOCTOR posiada sztywne, nieprzemakalne dno co pozwala na przenoszenie mokrych/wilgotnych akcesoriów po skończonej pracy.

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

1 produkt(ów)

Lazy Garfield 57/02/2020 27/02/202016:36
POLECAM
Torba jest mega poręczna, stelaż wygodny w noszeniu, mnóstwo przegródek na drobnostki. Zmieściło się w niej to co potrzebuję do zrobienia detailingu mobilnego ;)
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
    Please, wait...