0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

ADBL Synthetic Spray Wax 500ml

44,99 zł

Dostępność: W magazynie ( 25 szt )

Producent: ADBL

Short Description

ADBL Synthetic Spray Wax to jeden z najtrwalszych i najbardziej hydrofobujących wosków w sprayu. Tak naprawdę nie jest to do końca wosk, ponieważ SSW jest oparte na polimerach. Podczas naszych wielokrotnych testów, zauważyliśmy że produkt potrafi działać nawet do 3 miesięcy, na samochodach użytkowanych codziennie. Do tego banalna i bardzo przyjemna aplikacja. Produkt bardzo dobrze zachowuje się zarówno przy aplikacji bezpośrednio na lakier, jak również po przez mikrofibrę. Kolejną zaletą Synthetic Spray Wax jest możliwość aplikacji mokro, co zdecydowanie poprawia absorpcję wody w ręcznik podczas osuszania lakieru. Idealne rozwiązanie dla osób które nie mają czasu na tradycyjne woskowanie lub w okresie zimowym kiedy wosk już mocno słabnie i potrzebujemy podbić jego działanie. Nie zawsze działa dobrze na powłokach kwarcowych/ceramicznych, dlatego warto zrobić próbę na kawałku i obserwować.

Pojemność 500ml + atomizer

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

 • Pamiętaj żeby przed aplikacją umyć ręcznie samochód
 • Dobrze wstrząśnij przed użyciem i nie aplikuj na ciepłą powierzchnię lub na słońcu
 • Możesz aplikować Synthetic Spray Wax na mokrą powierzchnię lakieru. Na panel wielkości drzwi zalecamy 3-4 pryśnięcia, a następnie rozpocznij osuszanie swoim ulubionym ręcznikiem z mikrofibry.
 • Możesz również aplikować produkt na suchą powierzchnię. Na panel wielkości drzwi zalecamy w tym przypadku 2-3 pryśnięcia, a następnie rozprowadź produkt za pomocą mikrofibry o gramaturze 300-400 GSM. Podczas rozprowadzania, SSW wypracowuje się, a jego nadmiar odparuje, dlatego przy odpowiedniej ilości i dobrej mikrofibrze, może nie wymagać ponownego dotarcia. Jeżeli nie masz jeszcze dużego doświadczenia, wypoleruj dla pewności powierzchnię drugą, suchą mikrofibrą.
 • SSW podczas aplikacji na suchy lakier, możesz również aplikować przez mikrofibrę. Nanieś 2-3 pryśnięcia Synthetic Spray Wax na gładką mikrofibrę, a następnie rozpocznij rozprowadzanie preparatu po lakierze. Pracuj na panelu wielkości połowy drzwi. Wypoleruj nadmiar produktu za pomocą drugiej, suchej mikrofibry.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

2 produkt(ów)

Łukasz 250/09/2021 08/09/202120:25
 • dłużej niż 9 miesiąc(y)
szybki qd do lakieru nawet z powloką wosku
bardzo fajny QD do zastosowania na sucho jak i na mokro ja na mokro do osuszania ale pozostawia idealny blask bez smug :)
 • wygodny szybki łatwy w aplikacji
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments
Kamil 102/04/2021 13/04/202111:47
 • dłużej niż 8 miesiąc(y)
Opinia
Dobrze kropelkuje wode na lakierze. Łatwa aplikacja, ale można trochę przesadzić.
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

2 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
  Please, wait...