0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

ADBL Tire and Rubber Cleaner 5L

149,90 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: ADBL

Short Description

ADBL Tire and Rubber Cleaner został specjalnie zaprojektowany do idealnego oczyszczenia opon i elementów gumowych Twojego auta. Jego działanie oparte jest o unikalną mieszankę związków czyszczących z wyważoną ilością dodatków. Zawiera składniki ułatwiające wypłukiwanie i wysychanie opon. Działa natychmiastowo penetrując i oddzielając zabrudzenia i pozostałości po dressingach od opony. Doskonale odtłuszcza pozostawiając powierzchnię czystą i gotową na aplikację nowego dressingu.

Pojemność 5L

Darmowa dostawa od 100zł - cennik wysyłek

Opis

Szczegóły

Aplikacja:

 • Nanieś środek na wcześniej zwilżoną powierzchnie i odczekaj ok. 1 minutę
 • Wypracuj szczotką lub pędzlem.
 • Spłucz obficie wodą
 • W razie konieczności powtórz kroki 1-3

Wskazówki dotyczące użycia:

 • Używaj rękawiczek ochronnych
 • Pracuj w dobrze wentylowanym, zacienionym pomieszczeniu/miejscu
 • Wykonaj test w mało widocznym miejscu
 • Powierzchnia musi być chłodna
 • Bezwzględnie unikaj kontaktu środka z felgami nielakierowanymi
 • Nie pozostawiaj do wyschnięcia.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

3 produkt(ów)

Przemysław 322/11/2022 19/11/202213:09
Ten zawodnik nie pozostawia jeńców
Fantastyczny i bardzo szybki w działaniu produkt o przyjemnym zapachu. To mój drugi zakup, wcześniej była to 0,5 l butelunia na próbę. O ile taka pojemność jest zupełnie nieopłacalna, bo produktu schodzi bardzo dużo, o tyle banieczka 5 l to już świetny stosunek ceny do jakości.

Do tej pory opony czyściłem szczotką, wykorzystując pianę aktywną dostępną na myjni bezdotykowej. Taka piana ma, albo neutralny, albo lekko zasadowy odczyn i niestety rezultat działania, bez ingerencji mechanicznej, jest - jak łatwo się domyśleć - mizerny. Szczoteczka wspomagała wprawdzie wyciąganie brudu, ale musiałem robić to dwukrotnie, a efekt i tak nie był zadowalający. Odkąd zanabyłem tego zawodnika (Rubber Cleanera), robota robi sie wręcz sama. To prawdziwy mocarz! Brud spływa z oponek już po kilku sekundach od aplikacji w postaci zabarwionej na brązowo cieczy. Przed spłukaniem dorzucam jeszcze środka i dla pewności oraz z poczucia obowiązku - a jakże - "przejeżdżam" jeszcze oponki szczoteczką od chińczyka, ale robię to już szybciej i nie w pocie czoła:)
Produkt polecam wszystkim, którzy chcą, aby dressing na dłużej związał się z oponką. Szczególnie zaś tym, którzy nie mają własnego podwórka, autka pucują na "bezdotyku" późnym wieczorem, na tzw. partyzanta i chcą zaoszczędzić czas.
 • - skuteczność
  - zapach
  - polska produkcja
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments
Krzysztof 124/05/2021 05/05/202108:03
 • dłużej niż 2 lat
Top w stosunku ceny do jakości
Używałem produktów różnych marek jeśli chodzi o czyszczenie opon czy dywaników gumowych i stwierdzam, że (jak w tytule) ADBL wypada najlepiej w stosunku ceny do jakości. Radzi sobie zarówno na suchej, jak i mokrej oponie w zależności od tego w którym etapie uwielbiliśmy sobie mycie opony. Nie zawiodłem się i kupuje większy litraż, bo zwyczajnie bardzo się to opłaca.
 • Cena, dobra praca nawet na mokrej oponie
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments
Marecki detailer 184/07/2017 04/07/201701:15
Miazga
Jeden z lepszych produktów jakich używałem od ADBL, po użyciu na oponę od razu przechodzi do pracy i gołym okiem widać, że nie ściemnia. Świetnie czyści, robiłem już testy na przeróżnych oponach i zawsze byłem pod wrażeniem jak dobrze sobie radzi. Rewelacja, bomba, petarda, brakuje mi słów na określenie tego jak bardzo dobry jest ten produkt. Gorąco polecam. Jak zawsze w ADBL super stosunek cena/jakość.
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

3 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
  Please, wait...