0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

ADBL Wheel Dagger

39,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 39,90 zł

Dostępność: W magazynie ( 21 szt )

Producent: ADBL

Short Description

ADBL WHEEL DAGGER BARREL-SHAPED WHEEL BRUSH to szczotka przeznaczona do czyszczenia wszystkich typów felg. Technologia pierzasto zakończonych włókiem pozwala na zastosowanie jej w przypadku najbardziej delikatnych i wymagających wykończeń. Dzięki elastyczności oraz małym rozmiarom nadaje się do pracy w miejscach, w których potrzebna jest wyjątkowa precyzja. Jej wytrzymałość i chemiczna odporność powoduje, że może być używana w towarzystwie agresywnych preparatów, a jej włókna nie ulegają odkształceniu. Wzmocniona rękojeść jest dodatkowo wyposażona w gumową osłonę, zabezpieczającą dłoń w trakcie czyszczenia. Szczotka stworzona jest do czyszczenia wewnętrznej powierzchni felgi, bez konieczności jej demontażu. Sprawdzi się także w przypadku czyszczenia komory silnika.

Długość: 44cm Średnica: 7cm

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Konserwacja:

Po każdym użyciu, wypłucz w czystej wodzie i powieś do wyschnięcia

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

1 produkt(ów)

Karol 29/01/2021 30/01/202109:49
  • dłużej niż 3 lat
ADBL WHEEL DAGGER
Bardzo dobra szczotka do domywania felg przy współpracy z pianą aktywną lub jakimś preparatem typu krwawa felga, jej długość i szerokość pozwala na domycie całej szerokości i długości felgi i dotaracie do prawie każdego zakamarka. Dobra jakość w stosunku do ceny.
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
    Please, wait...