0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

ADBL Wipe Out PRO 500ml

54,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 54,90 zł

Dostępność: W magazynie ( 8 szt )

Producent: ADBL

Short Description

ADBL Wipe Out to mieszanina szybko odparowujących rozpuszczalników. Stworzony do usuwania wszystkich pozostałości po pastach polerskich z lakieru dzięki czemu każda aplikowana powłoka, wosk lub sealant po korekcie będzie wiązać się z lakierem z maksymalną siłą. Można go również stosować podczas prac do szczegółowej inspekcji lakieru. Wipe Out równie dobrze sprawdza się do usuwania pozostałości kleju po taśmach maskujących, naklejkach oraz żywicy.

Pojemność 500ml + atomizer

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

1 produkt(ów)

Maciek 347/12/2022 14/12/202212:00
  • dłużej niż 1 lat
Silny i skuteczny
Posłużył mi do usuwania zaschniętych odchodów much oraz farby do elewacji. Dał radę! Aczkolwiek trzeba bardzo uważać z tym, w jaki sposób się go używa. Na niewielkim fragmencie nie mogłem doczyścić jakieś kropki farby i zacząłem wykonywać ruchy okrężne fibrą nasączoną tym specyfikiem i to był błąd... zjadł trochę lakieru... Sprawdziło się przyłożenie szmatki na kilkanaście sekund do miejsca, z którego chcemy coś usunąć.
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
    Please, wait...