0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Car Pro ClearCut Rapid Cut Compound 1L Pasta Polerska

239,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 239,90 zł

Dostępność: W magazynie ( 4 szt )

Producent: Car Pro

Short Description

Car Pro ClearCut Rapid Cut Compound to agresywna pasta polerska, którą szczególnie dobrze pracuje się nam na padach gąbkowych. Najlepszą siłę polerowania otrzymasz w połączeniu z twardymi, otwarto komórkowymi gąbkami (np: NAT Pad Swap). Natomiast przy odpowiedniej pracy padami z lekko otwartymi komórkami (np: niebieski NAT) otrzymasz rewelacyjny stopień wykończenia jak na tak agresywną pastę. ClearCut jest dosyć szybką pastą, przy której polerowanie powinno trwać w okolicach 6-7 przejazdów. Pasta nie lubi być przepracowana. Jeżeli już dojdzie do tego, zmniejsz obroty i wykonaj 3-4 dodatkowe przejazdy. Ścieranie pasty za pomocą mikrofibry powinno być banalnie proste.

Pojemność 1L

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia na maszynie DA:

 • Do maszyn DA zalecamy gąbki twarde (np: niebieski NAT lub Pad Swap z NAT'a). Można używać również pada z mikrofibry lub krótkiej wełny, natomiast pasta jest na tyle agresywna, że praca z gąbkami daje w większości przypadków wystarczające rezultaty.
 • Nową lub wypraną gąbkę zawsze zaimpregnuj pastą. Dzięki temu zwiększysz siłę polerowania.
 • W zależności od średnicy i rodzaju pada nałóż 3-8 groszków pasty. Pamiętaj że mikrofibra i wełna potrzebują zawsze więcej pasty niż pad gąbkowy (np: pad gąbkowy 80mm 3 groszki, ale pad 80mm z mikrofibry wymaga już 4 groszków).
 • Pracując na maszynie DA na padach gąbkowych, rozprowadź pastę na 1 lub 2 biegu. Następnie ustaw bieg 4 i zrób 4 przejazdy ze średnim dociskiem. Dalej ustaw bieg 5 lub pozostań na biegu 4 (sprawdź która kombinacja będzie lepsza dla danego lakieru) i zrób jeszcze 2-3 przejazdy z bardzo lekkim dociskiem, przesuwając maszynę trochę szybciej. To nasza recepta która sprawdza się na większości lakierów, ale pamiętaj że zawsze możesz delikatnie modyfikować ilość przejazdów, prędkość, docisk, a także ilość pasty.
 • Pracując na maszynie DA z użyciem padów mikrofibrowych lub krótkiej wełny, zalecamy rozprowadzić pastę na 1-2 biegu. Następnie ustaw bieg 5 i pracuj z lekkim dociskiem prawie do wypracowania pasty. Następnie zmniejsz obroty na bieg 3 i zrób szybkie przejazdy w celu "oddania" pasty z pada. Następnie ponownie włącz bieg 4 lub 5 i kontynuuj pracę z lekkim dociskiem prawie do wypracowania. Teraz możesz już zakończyć pracę lub zrobić jeszcze jedno "oddanie" pasty i pracować już na 4 biegu. Po "oddaniu" pasty możesz przeczyścić pada sprężonym powietrzem i dać mgiełkę wody z atomizera.
 • Pamiętaj że pracując na mniejszych padach możesz próbować trochę wyższych obrotów, natomiast przy większej średnicy pada, wystarczające mogą okazać się niższe obroty.
 • Dla otrzymania lepszego wykończenia, warto na koniec zmniejszyć obroty na bieg 3.5 lub 4 i zrobić 3-4 szybsze przejazdy bez docisku. Efekt jest szczególnie widoczny na padach które posiadają bardzo duże, otwarte komórki (np:NAT Pad Swap).
 • Nadmiar pasty wypoleruj z lakieru suchą mikrofibrą dobrej jakości, a następnie odtłuść powierzchnię w celu inspekcji
 • Pamiętaj również o utrzymywaniu niskiej temepratury lakieru podczas polerowania. Zbyt wysoka temperatura może przyczynić się do słabszej siły polerowania.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...