0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Car Pro Gliss Hyper Slick Top Coating 30ml Powłoka hydrofobowa

Normalna cena: 189,90 zł

Special Price 161,42 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 189,90 zł

Dostępność: W magazynie ( 12 szt )

Producent: Car Pro

Short Description

Car Pro Gliss Hyper Slick Top Coating to mocno hydrofobowy top coat do powłok kwarcowych/ceramicznych. Bardzo szybki i prosty w aplikacji. Przyciemnia bardzo delikatnie patrząc na inne dostępne na rynku top coat'y, natomiast daje bardzo przyjemny efekt szklistości. Dla fanów kropelkowania i śliskości jest to według nas najlepszy tego typu produkt na rynku, pozostawiając konkurencję daleko z tyłu. Może być również wykorzystany jako samo działające zabezpieczenie lakieru. Nie jest to jednak mocno wytrzymała na chemię i trwała powłoka typu top coat, patrząc na konkurencyjne produkty. 

Pojemność 30ml + aplikator + ścereczki microsuede

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

  • Jeżeli kładziesz bezpośrednio na lakier bez powłoki, musisz wcześniej przeprowadzić proces oczyszczenia lakieru. Zalecamy również przynajmniej jedno etapowe odświeżenie lakieru. Następnie odtłuść powierzchnię i rozpocznij aplikację.
  • W przypadku dołożenia top coat'u podczas serwisu powłoki zalecamy oczyszczenie chemiczne lakieru. Następnie odtłuść powierzchnię i rozpocznij aplikację.
  • W przypadku aplikacji na świeżo nałożoną powłokę bazową Cquartz UK, zalecamy odczekać 4h. NIE odtłuszczaj powierzchni! Jedynie zbierz delikatnie kurz za pomocą mikrofibry lub dustera i rozpocznij aplikację.
  • Nakładaj za pomocą aplikatora i szmatki microsuede do powłok ruchami prostymi. Rozprowadź produkt na powierzchni 60x60cm. Rozprowadź metodą na krzyż.
  • Jak tylko pojawi się biała mgięłka rozpocznij docieranie. Produkt powinien dotrzeć się po kilku przejazdach mikrofibrą.
  • Pełne utwardzenie po 12h.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...