0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

CleanTech EasyOne Spray Wax 1L

Normalna cena: 59,99 zł

Special Price 50,99 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,99 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Cleantle CleanTech

Short Description

CleanTech EasyOne Spray Wax to szybki w aplikacji wosk w sprayu, na bazie syntetycznych komponentów. Jesteśmy zaskoczeni łatwością i szybkością użycia tego produktu. EasyOne to idealny quick wax, szczególnie do trudnych w obróbce ciemnych lakierów, a nawet lakierów typu czarne uni. Produkt można wykorzystać również jako quick detailer, do regularnego odświeżenia powierzchni lakieru po każdym myciu. Można stosować go również na mokro, a dzięki temu delikatnie ułatwimy sobie osuszanie lakieru.

Pojemność 1L + atomizer

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

 • Umyj i osusz auto ręcznikiem z mikrofibry
 • Do aplikacji EasyOne na sucho wykorzystaj gładką mikrofibrę o gramaturze do 350GSM. Możesz również wykorzystać aplikator z mikrofibry.
 • Delikatnie spryskaj mikrofibrę (3-5 pryśnięć w zależności od dawki atomizera), a następnie rozprowadź produkt po powierzchni lakieru (zalecamy około 50x50 do 60x60cm).
 • Następnie drugą, suchą mikrofibrą wypoleruj powierzchnię. Wystarczą dwa pociągnięcia mikrofibry.
 • Kontynuuj aplikację dopryskując produkt na mikrofibrę lub na lakier. W przypadku tego produktu obie metody działają bardzo dobrze.
 • Produkt nie jest mażący, dlatego aplikacja jest bardzo łatwa i szybka, nawet na trudnych lakierach i w trudnych warunkach
 • EasyOne Spray Wax możesz aplikować również na mokrą powierzchnię, jako wspomagacz osuszania. W tym przypadku pryskaj zawsze na lakier, a do pracy wykorzystaj duży ręcznik do osuszani. Może być to tradycyjny Fluffy, lub ręcznik z włóknem typu Twisted Pile.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...