0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Colourlock Farba Do Skóry Ruda Rotbraun 250ml

74,00 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 74,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Colourlock

Short Description

Colourlock Farba do skóry ma zastosowanie w przypadku powierzchniowego ponownego farbowania lub przefarbowywania skór pigmentowych gładkich. Malowanie tapicerki skórzanej samochodowej lub meblowej z wykorzystaniem tej farby wymaga dodatkowego zastosowania profesjonalnych środków oraz procedur. Dzięki ich zastosowaniu farba posiada praktycznie nieograniczone możliwości zastosowania przy renowacji różnych rodzajów skór gładkich oraz tworzyw sztucznych (w tym także plastików i ekoskór). Produkt wyłącznie dla profesjonalistów.

Pojemność 250ml

Kolor Rudy Rotbraun

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

  • Farba do skór ma wysoką moc pokrywania, utrzymuje przy tym możliwość oddychania tapicerki. Tak, jak w powszechnie występujących farbowanych skórach tapicerskich jest ona zbudowana na bazie wody. Posiada bardzo dobrą przyczepność do lica skóry, stosowana zgodnie z zasadami odzwierciedla strukturę lica bez efektu "zalewania powierzchni". Do jej utrwalenia należy stosować dodatkowe środki profesjonalne oraz top coat o pożądanym stopniu utwardzenia oraz matowości lub połysku.
  • Farby Colourlock występuje w 22 kolorach bazowych. Są to bazowe kolory, z których profesjonalista może wymieszać dowolny kolor. Zastosowanie farby PRO w sposób niewłaściwy, może spowodować nietrwałą renowację lub doprowadzić do powstania uszkodzeń tapicerki. Jeśli chcesz nauczyć się poprawnego stosowania środków profesjonalnych, zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji na temat szkoleń. Jeśli odbyłeś szkolenie z renowacji skór środkami profesjonalnymi Colourlock, prosimy o skontaktowanie się z nami w celu udostępnienia możliwości dokonania ich zakupu w ofercie hurtowej.
  • W naszej ofercie można znaleźć również gotową farbę do samodzielnego użycia, bez konieczności stosowania procedur profesjonalnych. Farba ta może być namieszana pod dowolny kolor z wzornika, lub dobrana do przesłanej do nas próbki skóry. Zachęcamy do zakupu farby do malowania skóry, w zestawie z dodatkowymi środkami do przygotowania farbowanej powierzchni: Zestaw Turbo

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...