0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Gtechniq W9 Water Spot Remover 500ml

90,00 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 90,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Gtechniq

Short Description

Gtechniq W9 Water Spot Remover to produkt który zdecydowanie ułatwił nam pracę przy odkamienianiu. Wykorzystujemy go do usuwania osadów z wody wokół emblematów, przy uszczelkach, we wszystkich szczelinach, a także z powierzchni szyb. Produkt działa bardzo szybko i skutecznie i nie wymaga długiej ingerencji mechanicznej. Firma Gtechniq pisze o trzech mechanizmach pracy. 1 rozpuszcza i usuwa sole. 2 rozpuszcza jony metali i daje możliwość bezpiecznego usunięcia ich z powierzchni. 3 usuwa kamień krzemionkowy który zatyka powłoki. W9 to także niezbędne ogniwo podczas serwisu (oczyszczenia) powłok. Produkt świetnie radzi sobie z kamieniem, dzięki czemu poprawia działanie hydrofobowe powłok. 

Pojemność 500ml + atomizer

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

  • Powierzchnia musi być wcześniej umyta i wysuszona
  • Przed użyciem dobrze wstrząśnij i załóż rękawiczki
  • Jeżeli czyścisz szczeliny pryskaj produkt bezpośrednio na zanieczyszczenia, następnie wzrusz brud pędzelkiem, spłucz powierzchnię wodą pod ciśnieniem, a na koniec osusz w celu inspekcji 
  • Przy odtykaniu powłok pryskaj produkt na mikrofibrę. Następnie rozprowadź produkt i przetrzyj kilkukrotnie powierzchnię w celu zebrania osadów. Na koniec przetrzyj powierzchnię suchą mikrofibrą.
  • Na szyby nanoś preparat również za pomocą mikrofibry, następnie przecieraj powierzchnię i wytrzyj drugą, suchą mikrofibrą.
  • Pamiętaj żeby pracować produktem na zimnych powierzchniach, w chłodnym miejscu! Pracuj zawsze na małych elementach żeby nie dopuścić do wyschnięcia. Po skończonym czyszczeniu umyj ponownie samochód za pomocą szamponu i osusz go.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...