0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Lake Country SDO Blue Light Cutting Pad 140mm

Normalna cena: 49,72 zł

Special Price 44,75 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 49,72 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Lake Country

Short Description

Lake Country SDO Blue Light Cutting Pad wykonana jest z pianki o strukturze pół otwartej. Oznacza to że pianka daje nam dobre właściwości wentylacji, a co za tym idzie odbioru temperatury z lakieru, a jednocześnie nie posiada zbyt dużych komórek, dzięki czemu nie strzępi się tak szybko i nie mięknie. Niebieska piana świetnie sprawdza się do lekkiego cuttingu, szczególnie miękkich i średnich lakierów, jak również do one stepów i finishu. Po naszych testach widzimy ogromną wszechstronność tego pada. Seria SDO to wersja eko serii HDO. Zastosowano te same piany co w serii HDO, natomiast nie ma twardej przekładki która ma szereg zalet.

Gąbka Niebieska - Light Cutting Pad. Pianka dosyć twarda. Według skali 1-10 Lake Country siła polerowania jest na poziomie 8 i wykończenie również na poziomie 8.

Średnica 140mm

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

1 produkt(ów)

Piotr 27/01/2024 28/01/202408:51
  • dłużej niż 3 lat
Blue magic
Świetna jest i tyle. Wytniesz, wykończysz. Ogromny plus za trwałość. Warto w nią zainwestować. Regularnie czyszczona będzie służyć i służyć.
  • Jakość piany, jakość wykończenia. Trwałość
  • Brak póki co
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
    Please, wait...