0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Zymöl Titanium 236ml Wosk

Normalna cena: 459,90 zł

Special Price 390,92 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 459,90 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: Zymöl

Short Description

Wosk Zymöl Titanium został opracowany z myślą o SUV-ach i samochodach ciężarowych. Dzięki dużej zawartości Carnauby stał się idealnym rozwiązaniem dla samochodów pokonujących wielokilometrowe trasy lub takich, którym dość często zdarzają się dni godne porządnej ciężarówki. Zymöl Titanium wykazuje wysoką odporność na działanie soli, kwasów i żywic roślinnych. Najlepsze efekty osiąga w styczności z fabrycznie nałożonym lakierem akrylowym.Zawiera 51% Carnauby (w tym 80% żółtej i 20% białej). Jest odpowiedni dla każdego rodzaju i koloru lakieru. Woski Zymöl są enzymami, które dopiero w styczności z powietrzem na powierzchni lakieru zamieniają się w pełnowartościowy wosk.

Pojemność 236ml

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

  • Umyj i osusz samochód. Zalecamy wykonanie oczyszczenia lakieru za pomocą preparatu do smoły, deironizera do zanieczyszczeń metalicznych, ewentualnie glinkowanie.
  • Następnie nałóż cleaner Zymol HD-Cleanse za pomocą bawełnianego aplikatora. Pracuj na powierzchni 40x40cm i staraj się maksymalnie wypracować cleaner na lakierze, a następnie wypoleruj nadmiar za pomocą gładkiej mikrofibry.
  • Aplikuj wosk Zymol Titanium za pomocą piankowego aplikatora. Szybko rozprowadź go za pomocą ruchów kolistych lub prostych. Zaaplikuj wosk na cały element, a jeżeli jest bardzo duży to pół elementu i rozpocznij docierania za pomocą puszystej mikrofibry.
  • Zalecamy zrobić drugie dotarcie za pomocą gładkiej mikrofibry, w celu osiągnięcia maksymalnej głębi
  • Pełne utwardzenie i właściwości, wosk osiąga po około 30 minutach

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...