0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Shiny Garage Leather Cleaner 150ml

24,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 24,90 zł

Dostępność: W magazynie ( 7 szt )

Producent: Shiny Garage

Short Description

Shiny Garage Leather Cleaner to bardzo bezpieczny preparat do czyszczenia tapicerki skórzanej. Produkt gotowy do użytku w butelce z pianowniczką. Pierwszą opcję polecamy przy małych zabrudzeniach oraz tam gdzie liczy się czas i musimy tylko lekko odświeżyć powierzchnię skóry. W przypadku zastosowania pianowczniki czas pracy może się wydłużyć, ale dokładność i siła czyszczenia będą dużo lepsze. Zwiększymy również wydajność preparatu oraz unikniemy przemaczania skóry ponieważ piana działa tylko na górnej powierzchni tapicerki.

Pojemność 150ml

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

 • Pamiętaj żeby przed czyszczeniem odkurzyć skórę i wydmuchać sprężonym powietrzem szwy, jeżeli masz dostęp do kompresora.
 • Wstrząśnij produkt przed użyciem
 • Zawsze nanoś produkt na akcesoria do czyszczenia i dopiero rozpocznij czyszczenie.
 • W przypadku małych zabrudzeń wystarczy nanieść piankę na mikrofibrę i czyścić powierzchnię tapicerki. Od razu po czyszczeniu zbierz brud za pomocą białej mikrofibry
 • Przy większych zabrudzeniach nanieś produkt na szczoteczkę i czyść tapicerkę ruchami prostymi w różnych kierunkach lub ruchami kolistymi. Czyść małe powierzchnie, siedzisko podziel na 3-4 części. Od razu po wyczyszczeniu jednej strefy, zbierz brud za pomocą białej mikrofibry.
 • Przy większych zabrudzeniach siedzisko zalecamy podzielić na 5-6 części. Od razu po wyczyszczeniu jednej strefy zbierz brud za pomocą białej mikrofibry. Pamiętaj żeby w trakcie czyszczenia płukać szczoteczkę w ciepłej wodzie i odsączyć o mikrofibrę przed nałożeniem kolejnej porcji Leather Cleaner'a.
 • Po czyszczeniu odczekaj godzinę i rozpocznij zabezpieczenie
 • Shiny Garage Leather Cleaner nie posiada dodanego olejku zapachowego. Mocno wyczuwalny podczas czyszczenia jest chemiczny zapach.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...