0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Tuga Chemie Alu-Teufel Spezial Gel 1L

59,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,90 zł

Dostępność: W magazynie ( 118 szt )

Producent: Tuga Chemie

Short Description

Środek czyszczący w formie fluidowego żelu jest preparatem nowej generacji PH-neutralny przeznaczony do łatwego czyszczenia felg aluminiowych, kołpaków jak również felg stalowych. Żel ze względu na swoją strukturę przylega do obręczy i bardzo skutecznie rozpuszcza brud. Środek przeznaczony jest głównie do felg aluminiowych polerowanych, chromowych, malowanych, wieloczęściowych-skręcanych. Ze względu na swoją bezkwasową strukturę produkt jest bezpieczny i nie jest w stanie zniszczyć powłoki zewnętrznej czyszczonej felgi, kołpaka. Nadaje się idealnie do regularnej pielęgnacji. Doskonały stosunek ceny do jakości i wydajności. Podczas czyszczenia detergent zawarty w żelu barwi na kolor czerwono-fioletowy.

Nie zawiera fosforanów.

Pojemność 1L

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

1 produkt(ów)

Maciek 345/12/2022 12/12/202211:46
Bardzo skuteczny
Przez brak dostępności w magazynie i tymczasową promocję kupiłem produkt innego producenta, ale z tego byłem bardzo zadowolony.
Docierał wszędzie, nie spływał, bardzo dokładnie rozpuszczał brud - nie tylko pozostałości pylących klocków hamulcowych. W połączeniu z aktywną pianą stawał się bezobsługowy.
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
    Please, wait...