0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

ValetPRO Bilberry Wheel Cleaner 1L

62,00 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 62,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Producent: ValetPro

Short Description

Bilberry Wheel Cleaner to nizwykle bezpieczny, wolny od kwasów środkek do czyszczenia felg, który szybko stał się najbardziej popularnym produktem tego typu wśród najlepszych detailerów. Skutecznie usuwa zapieczony pył hamulcowy i ciężkie zabrudzenia. W odróżnieniu od zwykłych, kwasowych środków do felg przyjemnie pachnie i nie jest żrący.

pH >13

Pojemność 1L

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

  • Na ciężkie zabrudzenia użyj czystego lub rozcieńczonego do 1:3, spryskaj felgi, następnie spłucz dokładnie myjką ciśnieniową. Jeśli to konieczne powtórz czynność ponownie pędzelkując i szczotkując felgę
  • Na lekkie zabrudzenia użyj rozcieńczonego od 1:4 do 1:10, przed użyciem spłucz felgi myjką ciśnieniową. Spryskaj obficie każdą felgę i pozostaw do zadziałania. Przetrzyj miękkim pędzlem, następnie spłucz dokładnie myjką ciśnieniową.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

1 produkt(ów)

Dominik 81/03/2022 23/03/202218:15
  • dłużej niż 3 lat
wheel cleaner
Bardzo fajny wheel cleaner. Duży zakres rozcieńczalności, przez co duża wydajność. Przyjemny zapach i dobra piana przy myciu pędzelkiem czy rękawicą.
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
    Please, wait...