0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Virtus UHD 487 Extreme One Step 500ml

Normalna cena: 169,70 zł

Special Price 110,00 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 169,70 zł

Dostępność: W magazynie ( 2 szt )

Producent: Virtus

Short Description

Virtus UHD 487 Extreme One Step to pasta polerska o szerokim spektrum możliwości. Pasta posiada stałe, nie rozpadające się ścierniwo dzięki czemu przez większość pracy mamy te same właściwości polerujące. Agresywność polerowania możemy regulować rodzajem lub twardością pada, jak również prędkością i dociskiem. UHD 487 potrafi usunąć na miękkich lakierach zmatowienie po papierze P1500, przy twardych P2000, a jednocześnie jesteśmy w stanie osiągnąć nią bardzo dobrą jakość wykończenia. Polerując przy użyciu 487 da się odczuć że pracujemy wyjątkową pastą, która jest inna niż konkurencyjne produkty. 

Pojemność 500ml

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

  • W celu osiągnięcia maksymalnych właściwości polerujących zalecamy użycia pada z mikrofibry lub krótkiej wełny. Oczywiście jakość wykończenia przy tak agresywnym padzie może być różna i zależna od lakieru na jakim pracujemy.
  • Pamiętaj o impregnacji pada przed polerowaniem.
  • Na mikrofibrze i wełnie zalecamy pracę na biegu 4, maksymalnie 5 ze średnim dociskiem (na maszynie DA).
  • Na gąbce zalecamy pracę na biegu 3, maksymalnie 4 z dosyć mocnym dociskiem, ale żeby nie zatrzymać ruchu rotacyjnego w maszynie DA.
  • Jeżeli celem jest tylko lekkie odświeżenie lakieru, możesz pracować na średniej twardości gąbce przy użyciu maszyny DA, na biegu 3-4.
  • Pamiętaj o czyszczeniu pada  za pomocą sprężonego powietrza lub padwashera, po każdym wypracowaniu pasty.

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...