0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Zestaw Powłoka dla początkujących do aut małych

Normalna cena: 395,48 zł

Special Price 355,93 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 395,48 zł

Dostępność: W magazynie ( 2 szt )

Producent: MX NOWICKI

Short Description

Powłoka dla początkujących do aut małych - to zestaw niezbędnych produktów do zabezpieczenia lakieru Twojego samochodu. Set został stworzony z myślą o osobach, które chcą samodzielnie położyć powłokę ceramiczną. Dlatego dobraliśmy łatwą i szybką w aplikacji powłokę Cleantle Admire, którą możesz aplikować na lakier, nielakierowanie plastiki, a także felgi. W zestawie znajdziesz odpowiednią ilość mikrofibr wysokiej jakości oraz gotowy do użycia zmywacz z nowym mikrofibrami do odtłuszczenia lakieru. Poniżej znajdziesz niezbędne informacje, dzięki którym nałożysz swoją pierwszą w życiu powłokę ceramiczną, a jeżeli masz pytania, możesz liczyć na naszą pomoc.

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Jeżeli kupisz ten produkt, dodatkowo otrzymasz 53 MXCoinów

Opis

Szczegóły

Co zawiera zestaw:

- Powłoka Cleantle Admire 15ml

- Mikrofibry do dotarcia powłoki Gentleman Basic 5pack w kolorze szarym

- Zmywacz do odtłuszczenia lakieru Hyper PrepX 500ml

- Mikrofibra do naniesienia zmywacza FX Protect Coral 2szt

- Mikrofibra do dotarcia zmywacza Gentleman Basic w kolorze fioletowym 2szt

Jak to zrobić:

- Auto musi być dokładnie umyte, oczyszczone i osuszone aby nie wypływała woda

- Aplikacja może odbywać się na dworze lub w zamkniętym pomieszczeniu. Koniecznie zacienione miejsce, a temperatura nie może spaść poniżej 15oC

- Zwiń w wałeczek gładką mikrofibrę FX Protect Coral i spryskaj obficie zmywaczem PrepX. Rozprowadź zmywacz po powierzchni. Obszar mniej mniej więcej 60x60cm, czyli maskę podziel na 3-4 części. Właściwie od razu (kiedy zmywacz zacznie odparowywać), dotrzyj jego nadmiar za pomocą fioletowej mikrofibry Gentleman Basic, pracując gładszą stroną mikrofibry.

- Proces odtłuszczenia warto wykonać dwukrotnie

- Po przygotowaniu całego auta, przejdź do aplikacji powłoki Cleantle Admire

- Przed użyciem wstrząsaj butelką minimum przez 30sek. Podczas aplikacji drobinki komponentu nadal będą widoczne, jednak wstrząśnięcie preparatu zapobiegnie jego osadzeniu się na dnie butelki. Powtarzaj tę czynność przed każdą aplikacją.

- Produkt nakładaj sekcjami (np.50x50cm), a im zimniej tym możesz pozwolić sobie na aplikację na większy obszar. Rozprowadź wstępnie ruchami kolistymi lub wzdłużnymi, a następnie zatrzyj poprzecznie ruchami prostymi aby mieć pewność równego pokrycia danej powierzchni.

- Po upływie 1-2min po nałożeniu, dotrzyj produkt za pomocą szarej mikrofibry Gentleman Basic, aż do całkowitego usunięcia smug. Pracuj gładką stroną mikrofibry i wykonuj koliste ruchy, z takim dociskiem, aby mikrofibra nie wypadała z dłoni. Absolutnie nie dociskaj nadmiernie. Po wstępnym dotarciu, weź drugą szarą mikrofibrę i dotrzyj aby mieć 100% pewności. Jeżeli czujesz śliskość, to znaczy że powłoka została dobrze dotarta.

- Powłoka nie powinna mieć kontaktu z wodą przez minimum 12h, a pełne utwardzenie następuje po 24h

Video

Recenzje

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
    Please, wait...