0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Industrial by ADBL Traffic Film Remover 5kg

100,00 zł

Dostępność: W magazynie ( 6 szt )

Producent: ADBL

Short Description

Industrial by ADBL Traffic Film Remover to preparat do mycia wstępnego lakieru oraz felg w formie oprysku. W odróżeniu od piany aktywnej, pre-wash nanosimy z opryskiwaczy ciśnieniowych, nie wytwarzających piany. TFR szybko rozpuszcza brud i nie wymaga tak długiego czasu pracy jak piany. Wystarczą 2-4 minuty w zależności od temperatury otoczenia. Według naszych testów, TFR jest aktualnie najmocniejszym preparatem do mycia wstępnego jaki używaliśmy, a jednocześnie jest bardzo bezpieczny jeżeli postępujemy zgodnie z zasadami. Jest również bezpieczny dla powłok oraz większości wosków.

Pojemność 5kg

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

 • Producent sugeruje rozcieńczenie 1% (1:100) do 5%(1:20) jako Pre-Wash do mycia wstępnego. 10%(1:10) do mycia felg i usuwania owadów.
 • My testowaliśmy TFR w rozcieńczeniach 1:5 do 1:100. 1:5 stosowaliśmy do mycia wstępnego bardzo zabrudzonych lakierów w okresie zimowym. Takie rozcieńczenie było bezpieczne dla mytej powłoki, a właściwości myjące rewelacyjne. Z reguły jednak zalecamy rozcieńczenie 1:10 do 1:20, a w przypadku lekko zabrudzonych samochodów, szczególnie w okresie letnim, jeszcze delikatniejsze, np: 1:50.
 • Nanoś TFR za pomocą opryskiwacza ciśnieniowego od dołu, do góry nadwozia
 • Preparat nanoś zawsze na zimną i suchą powierzchnię. Nie dopuszczaj do wyschnięcia.
 • Po 2-4 minutach rozpocznij płukanie
 • Prowadź lancę dosyć blisko lakieru, pod lekkim kątem linia, przy linii. Płukanie rozpocznij od dołu, pasami poziomymi, kieruj się ku górze auta.
 • Następnie możesz rozpocząć bezpieczne mycie ręczne.
 • Traffic Film Remover świetnie sprawdza się również do mycia wstępnego felg, nadkoli, a także usuwania owadów.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

1 produkt(ów)

Adam 356/12/2020 22/12/202012:50
 • dłużej niż 1 lat
Polecam
Do tej pory 2 lata pianowalem auto, raz lepiej raz gorzej, różne rzeczy się próbowało aby uzyskać skuteczny prewash. W warunkach domowych z k5 nie raz ciężko zwykłą piana ściągnąć na pozór nie zapieczone zanieczyszczenia, postanowiłem spróbować przerzucić się na oprysk i na pierwszą chemię wpadł tfr. Coś pięknego. Rozcieńczenie 1:10 i na zabezpieczonym aucie ściąga więcej niż by się mogło wydawać. Z resztą Paweł na kanale zrobił super test tego produktu, również jak to zobaczyłem musiałem tego po prostu doświadczyc na własnej skórze, gorąco polecam.
 • Niska cena, bardzo wysoka skuteczność, brak silnie drażniącego zapachu
 • Mocna chemia, trzeba byś ostrożnym i mieć trochę pojęcia od czego trzymać się z dala bo mogą być szkody.
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
  Please, wait...