0 produkt(y) - 0,00 zł

    • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Shiny Garage D-Tox Iron&Fallout Remover 500ml

39,90 zł
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 39,90 zł

Dostępność: W magazynie ( 29 szt )

Producent: Shiny Garage

Short Description

Shiny Garage D-Tox to produkt, usuwający metaliczne zanieczyszczenia. Bez trudu usuwa wżarte cząsteczki rdzy i metalu z powierzchni malowanych, szkła, gumy i chromu. Idealny do wstępnego oczyszczenia lakieru czy felg. Podczas aplikacji zachodzi reakcja w wyniku, której produkt zaczyna "krwawić". Pod względem czyszczenia jest to jeden z lepszych deironizrów na rynku. Jeżeli chodzi o gęstość, to zestawiając D-Tox'a z innymi dostępnymi produktami, znajduje się w środku stawki. Jest to w pewnym sensie jego zaleta ponieważ dosyć dobrze się rozpływa, ale wolno spływa. Jego minusem jest dosyć szybkie parowanie w wysokich temperaturach, dlatego produkt najlepiej sprawdza się podczas użytkowania w zamkniętym pomieszczeniu, a na powietrzu jedynie przy niższych temperaturach.

Pojemność 500ml + atomizer

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

UWAGA! Produkt nie może być stosowany na rozgrzaną powierzchnię, stosowany w cieniu. W przypadku takich elementów jak szkło, plastik, guma, chrom czy aluminium, sprawdzić w niewidocznym miejscu przez użyciem. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, używać rękawic ochronnych.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Video

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

2 produkt(ów)

Janusz 169/06/2021 19/06/202114:45
  • dłużej niż 2 lat
Dobry
Myślałem, że to najlepszy Iron ale nie jest jednym z lepszych odkryłem środek lepszy niż D-Tox. Natomiast środek jest bezpieczny nie szkodzi ani felgą aluminiowym ani też lakierowi. Na delikatne zabrudzenia w sam raz.
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments
Adrian 63/03/2021 05/03/202111:29
  • dłużej niż 3 lat
Jest OK.
Spełnia swoje zadanie. Używam zgodnie z instrukcją
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

2 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
    Please, wait...