0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Soft99 New Fusso Coat 12 Months Wax Dark do ciemnego lakieru 200g

149,99 zł

Dostępność: W magazynie ( 16 szt )

Producent: Soft99

Short Description

Soft99 New Fusso Coat Wax Dark to nowa wersja flagowego wosku firmy Soft99. Jest to w pełni syntetyczny wosk tworzący trwałą, nawet do 12 miesięcy, hydrofobizującą powłokę ochronną. Wersja "Dark" dedykowana jest do wszystkich czarnych i ciemnych lakierów. Fusso oparte jest na polimerach fluorowych, czyli znanym nam teflonie. Prawdopodobnie jest to jedyny na świecie, a na pewno jedyny jaki testowaliśmy wosk, o tak wysokiej odporności na zmienne warunki pogodowe oraz trwałości. Fusso jest w stanie wytrzymać 5-6 miesięcy na samochodach które robią duże przebiegi oraz nie są garażowane. W przypadku mniej użytkowanych pojazdów, rzeczywiście odnotowaliśmy trwałość na poziomie 12 miesięcy.

Pojemność 200g + aplikator

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

 • Powierzchnia lakieru musi być umyta i oczyszczona. Zalecamy usunięcie smoły, zanieczyszczeń metalicznych oraz glinkowanie.
 • Następnie odtłuść powierzchnię za pomocą alkoholu izopropylowego (IPA), rozcieńczonego z wodą 1:1.
 • Możesz wykorzystać dedykowany aplikator. W takim przypadku obficie zaimpregnuj go wodą, aby stał się gładki i nie wciągał w siebie zbyt dużej ilości wosku. Możesz również wykorzystać tradycyjny, okrągły aplikator do wosku. W tym przypadku również zwilż go wodą, jednak bardzo delikatnie.
 • Nabierz wosk na aplikator i rozpocznij smarowanie lakieru. Zalecamy wykonywanie kolistych ruchów w celu wstępnego rozprowadzenia Fusso, a następnie wykonanie ruchów prostych w jedną stronę oraz zatarcie poprzecznie. Jeżeli będziesz miał problem z rozprowadzaniem wosku, możesz przed smarowaniem zaaplikować bardzo drobną mgiełkę wody na lakier.
 • W przypadku dużego elementu, np: maska, w zależności od temperatury otoczenia zalecamy zaaplikowanie na 1/4 maski, a maksymalnie na cały element.
 • Następnie rozpocznij docieranie nadmiaru wosku za pomocą mikrofibry.
 • Kiedy widzisz że nadmiar wosku został dotarty, użyj drugą, bardzo gładką mikrofibrę i rozpocznij finalne dotarcie.
 • Finalne dotarcie polega na pracy kolistymi ruchami, ale bez docisku. Dzięki takiej pracy usuniesz najdrobniejsze smugi widoczne w punktowym świetle.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

1 produkt(ów)

MKMX 93/04/2021 04/04/202119:06
 • dłużej niż 6 miesiąc(y)
Legenda v2
Wosk nie najłatwiejszy w aplikacji ale mam nadzieję, że długo poleży na lakierze, warto stosować się do wskazówek powyżej zapobiega to ewentualnym problem z dotarciem wosku. Aplikator w zestawie wydaje mi się "agresywny", ja stosowałem taki dodatkowo dokupiony z piany otwarto komórkowej.
 • opakowanie pozwala wiele aplikacji, deklarowana trwałość
0
0
Dodaj komentarz do recenzji
Show more comments (-2) Hide comments

1 produkt(ów)

What kind of abuse are you reporting?
  Please, wait...