0 produkt(y) - 0,00 zł

  • Otrzymasz 5 MXCoinów, za napisanie recenzji po zakupie tego produktu

Więcej widoków

Soft99 New Fusso Coat 12 Months Wax Light do jasnego lakieru 200g

Normalna cena: 149,99 zł

Special Price 127,49 zł

Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 149,99 zł

Dostępność: W magazynie ( 16 szt )

Producent: Soft99

Short Description

Soft99 New Fusso Coat Wax Light to nowa wersja flagowego wosku firmy Soft99. Jest to w pełni syntetyczny wosk tworzący trwałą, nawet do 12 miesięcy, hydrofobizującą powłokę ochronną. Wersja "Light" dedykowana jest do wszystkich białych i jasnych lakierów. Fusso oparte jest na polimerach fluorowych, czyli znanym nam teflonie. Prawdopodobnie jest to jedyny na świecie, a na pewno jedyny jaki testowaliśmy wosk, o tak wysokiej odporności na zmienne warunki pogodowe oraz trwałości. Fusso jest w stanie wytrzymać 5-6 miesięcy na samochodach które robią duże przebiegi oraz nie są garażowane. W przypadku mniej użytkowanych pojazdów, rzeczywiście odnotowaliśmy trwałość na poziomie 12 miesięcy.

Pojemność 200g + aplikator

Podany stan magazynowy dotyczy sklepu internetowego. Odbiory osobiste w sklepie stacjonarnym do dwóch dni roboczych. O dostępność w sklepie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 735 977 717

Opis

Szczegóły

Sposób użycia:

 • Powierzchnia lakieru musi być umyta i oczyszczona. Zalecamy usunięcie smoły, zanieczyszczeń metalicznych oraz glinkowanie.
 • Następnie odtłuść powierzchnię za pomocą alkoholu izopropylowego (IPA), rozcieńczonego z wodą 1:1.
 • Możesz wykorzystać dedykowany aplikator. W takim przypadku obficie zaimpregnuj go wodą, aby stał się gładki i nie wciągał w siebie zbyt dużej ilości wosku. Możesz również wykorzystać tradycyjny, okrągły aplikator do wosku. W tym przypadku również zwilż go wodą, jednak bardzo delikatnie.
 • Nabierz wosk na aplikator i rozpocznij smarowanie lakieru. Zalecamy wykonywanie kolistych ruchów w celu wstępnego rozprowadzenia Fusso, a następnie wykonanie ruchów prostych w jedną stronę oraz zatarcie poprzecznie. Jeżeli będziesz miał problem z rozprowadzaniem wosku, możesz przed smarowaniem zaaplikować bardzo drobną mgiełkę wody na lakier.
 • W przypadku dużego elementu, np: maska, w zależności od temperatury otoczenia zalecamy zaaplikowanie na 1/4 maski, a maksymalnie na cały element.
 • Następnie rozpocznij docieranie nadmiaru wosku za pomocą mikrofibry.
 • Kiedy widzisz że nadmiar wosku został dotarty, użyj drugą, bardzo gładką mikrofibrę i rozpocznij finalne dotarcie.
 • Finalne dotarcie polega na pracy kolistymi ruchami, ale bez docisku. Dzięki takiej pracy usuniesz najdrobniejsze smugi widoczne w punktowym świetle.

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Recenzje

Produkt w innej pojemności, rozmiarze, kolorze lub konfiguracji

Będzie nam miło, jeżeli ocenisz ten produkt i napiszesz krótką recenzję

Napisz recenzję
  Please, wait...